Aktualności

W dniu 28.06.2017 roku bibliotekarka udała się do świetlicy szkolnej, aby urozmaicić dzieciom wakacyjny czas. Na początku spotkania  przeczytano artykuł z gazety ,,Victor Junior ‘’, aby przestrzec przed niebezpieczeństwami jakie czyhają na nich w czasie wakacji. Przygotowano dla uczestników krzyżówki, wykreślanki wyrazowe, zgadywanki które lubią rowiązywać. Na zakończenie spotkania każdy otrzymał gazetę ,,Victor junior " i plakat z ulubionym zwierzakiem.

W dniu 13.06.2017 roku w ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM, bibliotekarka udała się do przedszkola w Kamieniu Śląskim, aby poczytać dzieciom bajki. Bibliotekarka wybrała dla nich dwie bajki,które bardzo im się spodobały- bajkę pt. ,,O sześciu łabędziach’’ i ,,O siedmiu krukach’’J.W.Grimm.Na życzenie maluchów przeczytano również wiersz ,,Żaba’’ J.Brzechwy. Następnie dzieci wykonywały prace plastyczne i odgadywały zagadki z książeczki ,,Świat zagadek’’. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem.

W dniu 08.06.2017 r.  odbyło się ostatnie przed wakacyjne, cykliczne spotkanie członkiń Dyskusyjnego Klubu Książki.Tym razem dyskutowałyśmy o książce Danielle Steel pt.,,Blue”. Najnowsza powieść Danielle Steel. Absolutna klasyka powieści obyczajowej. Książkę czyta się szybko i przyjemnie tak jak inne pozycje książkowe tej autorki, których większość stała się bestsellerami.Ginny miała wszystko: obiecującą karierę, przystojnego męża i ślicznego synka. Aż do strasznego dnia, gdy obaj zginęli w wypadku samochodowym. Jej życie w jednej chwili rozsypało się w drobny mak, a ona straciła nadzieję, że kiedykolwiek uda się je odbudować. Jest to wzruszająca opowieść o niezwykłym macierzyństwie i sile miłości, która pomaga zasklepić nawet najgłębsze rany.Polecamy.

Szukaj

bip_m

 

epuap

Sponsorzy

aktywniwregionie logo 200x100

 magnum

BK-Polska-Walce

imex

Linki

gogolin

 

orange

 

bn

 

b+

 

wbp

 

ibuk

 

ibuk

 

prb2

 

frsi

 

cała polska czyta dzieciom

 

logo IK s

 

nprc

 

legalna kultura

 

ebib

 

SBP

 

sbp

 

mbp

 

poradnik_bibliotekarza

 

bibliotekarz_pl

 

obc

 

bilioteki_publiczne

 

biliotekarz_opolski

 

sokrates

 

krapkowice

 

tarnow

 

kk

 

nysa

 

zrs

 

logo cbn

 

logo bc

 

logo catl

 

 

logo fbc

 

 

logo nac

 

 

logo fs

 

logo bibliosfera

 

logo mkidn

 

 logo pulowerek

 

 MGBPwZ

 

 ibby

 

 iczytam

 

 w-bibliotece-pl

 

 pedagogiczna opole

 

 uniwersytet opole biblioteka

 

 Wolne lektury

Lokalne Media

Radio Opole

 

NTO

 

tygodnik krapkowicki

 

nowiny krapkowickie

Polecamy

gok

 

sw_anna

 

PUP

 

zdrowie_opolskie

 

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony