Audiobooki dostepne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie w 2018 r. 

  1. ,,A ja żem jej powiedziała” Katarzyna Nosowska
  2. ,,Byłam kochanką arabskich szejków” Laila Shukri
  3. ,,Colas Breugnon” Romain Rolland
  4. ,,Córka króla moczarów” Karen Dionne
  5. ,,Córki Wawelu” Anna Brzezińska
  6. ,,Czarownice nie płoną” Blackhurst Jenny
  7. ,,Cześć co słychać?” Magdalena Witkiewicz
  8. ,,Dobre geny” Hanna Cygler
  9. ,,Dom, którego nie było” Dorota Schrammek
  10. ,,Dwór w Czartorowichach. Nowe pokolenie” Monika Rzepiela
  11. ,,Dygot. Ślady” Jakub Małecki
  12. ,,Fachowiec” Joseph Finder
  13. ,,Farma lalek” Wojciech Chmielarz
  14. ,,Harda” Elżbieta Cherezińska
  15. ,,Latarnia umarłych” Leszek Herman
  16. ,,Niedomówienia” Anna Sakowicz
  17. ,,Niewidzialny morderca” Lene Kaaberbol, Agnete Friis
  18. ,,Numer telefonu” Anna Kucharska
  19. ,,Prokurator” Paulina Świst
  20. ,,Rdza” Jakub Małecki
  21. ,,Reanimacja” Danuta Mikołajewska
  22. ,,Sekret, którego nie zdradzę” Tess Gerritsen
  23. ,,Sekretne życie drzew” Peter Wohlleben
  24. ,,Szarlatani” Robin Cook
  25. ,,Szepty dzieciństwa” Anna Sakowicz
  26. ,,W imię zasad” Marek Harny
  27. ,,Sen śmiertelników” Maxime Chattam

 

Audiobooki dostepne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie w 2017 r. 

1. Alpsten E. – Caryca
2. Cygler H. – Bratnie dusze
3. Vujicic N. – Bez granic
4. Vujicic N. – Bez rak, bez nóg, bez ograniczeń
5. Rozmus P. – Bestia
6. Chattam M. – Cierpliwość diabła
7. Carter Ch. – Geniusz zbrodni
8. Gutowska-Adamczyk M. – Zemsta t.2
9. Gutowska –Adamczyk M. – Klątwa t.1
10. Ks. Kaczkowski – Dość Kato-Lipy
11. Watała E. – Córka Stalina
12. Cielesz E. – Córka cieni t. 1,2,3
14. Roberts G. – Cień góry
15. Cherezińska E. – Turniej cieni
16. Carter Ch. – Krucyfiks
17. Carter Ch. – Nocny prześladowca
18. Mróz R. – Świt, który nie nadejdzie
19. Zychowicz P. – Obłęd 44
20. Beckett S. – Niespokojni zmarli
21. Logmansbo O. – Enklawa t.1
22. Logmansbo O. – Połów t.2
23. Logmansbo O. – Enklawa t.3
24. Miłoszewski W. – Inwazja
25. Beręsewicz P. – Tajemnica człowieka z blizną
26. Mirek K. – Francuska opowieść
27. Mankel H. – Głębia
28. Socha N. , Witkieiwcz M. – Awaria małżeńska
29. Harper T. – Czarna rzeka
30. Cygler H. – 3 X R
31. Poppy E. – Anatomia.Monotonia
32. Kubicki G. – Ania
33. Picoult J. – Bez mojej zgody
34. Shalev Z. – Ból
35. Cygler H. – Deklinacja męska/żeńska
36. Marinina A. – Egzekucja w dobrej wierze

Audiobooki dostepne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie - 2016 r.
Dla dorosłych:
1. Bonda K. – Sprawa Niny Frank
2. Gerritsen T. – Klub Mefista
3. Piekara A. – Alicja
4. Bonda K. – Florystka
5. Mrożek S. – Sąd ostateczny
6. Pawlikowska B. – W dżungli życia
7. Pawlikowska B. – W dżungli podświadomości
8. Wojciechowska M. – Zwierzaki świata
9. Senator M. – Kiedy wolność mówi szeptem
10. King S. – Mroczna połowa
11. King S. – Znalezione nie kradzione
12. Sparks N. – Ostatnia piosenka
13. Sparks N. – Anioł stróż
14. Jeromin-Gałuszka G. – Kobiety z Czerwonych Bagien
15. Larson E. – W ogrodzie bestii
16. Cygler H. – Kolor bursztynu
17. Franzen J. – Bez skazy
18. Galbraith R. – Wołanie kukułki
19. Gerritsen T. – Ostatni, który umrze
20. Musso G. – Jutro
21. Fortier A. – Zaginione wojowniczki
22. Khoury R. – Diabelski eliksir
23. Kuhn K. – Zimowy morderca
24. Harris R. – Oficer i szpieg
25. Bukała H. – Wnuczko żona
26. Grisham J. – Zaklinacz deszczu
27. Czyż L. – Mocniejsza niż śmierć
28. Gardner L. – Złap mnie
29. Khoury R. – Zbawienie Templariuszy
30. Robinson P. – W mogile ciemnej
Dla dzieci i młodzieży
1. Chylińska – Zezia, Giler i Oczak
2. Chylińska A. – Zezia i Giler

Audiobooki dostępne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie -2015r. 

1. Wilk P.- Lalki w ogniu
2. Tolkien J.R.R.- Hobbit, czyli tam i z powrotem
3. Tyl A.- Miłość wyczytana z nut
4. Christie A.- Morderstwo na plebanii
5. Robinson P.- Blisko domu
6. Czubaj M.- Martwe popołudnie
7. Koontz D.- Mąż
8. Aleksijewicz S.- Wojna nie ma w sobie nic z kobiety
9. Reichs K.- Kości pająka
10. Galbraith R.- Jedwabnik
11. Harris R.- Indeks strachu
12. Sparks N.- Bezpieczna przystań
13. Alex J.- Cichym ścigałam go lotem
14. Grisham J.- Calico Joe
15. Rozmus P.- Bestia
16. Musso G.- Uratuj mnie
17. Banach I.- Lokator do wynajęcia

Audiobooki dostępne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie - 2014

  1. Konik R. – Ischariot
  2. Czubaj M. – Martwe popołudnie.
  3. Mantel H. – Kogo śmierć nie sięgnie.
  4. Grisham J. – Król odszkodowań.
  5. Deaver J. – Konflikt interesów.
  6. Rakusa M. – 39,9
  7. Dębski R. – Kiedy Bóg zasypia.
  8. Doyle A.C. – Błękitny Karbunkuł.
  9. Wróbel Z. – Gagatek.
  10. Coben H. – Tęsknię za Toba.
  11. Coben H. – Schronienie.
  12. Czyż L. – Mocniejsza niż śmierć.
  13. Błeszyńska K. – Miłosne konstelacje.
  14. Gerritsen T. – Milcząca dziewczyna.
  15. Lantz A. – Co się przydarzyło tej małej dziewczynce?.
  16. Link Ch. – Ciernista róża.
  17. Chesterton G. – Człowiek który był Czwartkiem.
  18. King S. – Cujo.
  19. Hen J. – Crimen.
  20. Wallace D. – Charlotte Street.
  21. Ziemkiewicz R. –Coś mocniejszego.
  22. Lewandowski K.T. – Anioły musza odejść.
  23. Leblanc M. – Arsene Lupin contra Sherlock Holmes.
  24. Scottoline L. – Błędna tożsamość.
  25. Andrzejewski J. – Ciemności kryją ziemię.
  26. Belmont L. – Lady Hamilton – Ostatnia miłość Lorda Nelsona.
  27. Bowden M. – Helikopter w ogniu.
  28. Kursa M.J. – Ekologiczna zemsta.
  29. Nicholls D. – Dobry początek.
  30. Simeon – Maigret i trup młodej kobiety.
  31. Kipling R. – Królewski klejnot.
  32. Reichs K. – 206 kości.

 Audiobooki dostępne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie w 2013r.

1. B. Arct – Cena życia
2. J. Conrad – Amy Foster
3. E. Wharton – Ethan Frome
4. A. Christie – Zerwane zaręczyny
5. E. Poppy – Anatomia. Monotonia
6. A. Lantz – Co się przydarzyło tej małej dziewczynce?
7. E. Alpsten – Caryca
8. N Neuhaus – Głębokie rany
9. D.Wallace – Charlotte Street
10. L. Lipsenthal – Ciesz się każdą chwilą każdą kanapką
11. J. Alex – Cichym ścigałam go lotem
12. J. Alex – Jesteś tylko diabłem
13. Ch. Link – Dom sióstr
14. L. Child – Jack Reacher 61 godzin
15. J. Hempel – Będzie tylko lepiej
16. S. Aleksijewicz – Czarnobylska modlitwa. Kronika przyszłości
17. J. Sallis – Drive
18. J. Hen – Bruliony Profesora T.
19. I. Szolc – Cichy zabójca
20. B. Akunin – Azazel

Audiobooki dostepne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie 2012

Dla dorosłych
1. Christie A. – Randez – sous ze śmiercią
2. Morgenstern E. – Cyrk nocy
3. Christie A. – Dom nad kanałem
4. Hofmann C. – Afryka, moja miłość
5. Wiśniewski L.J. – Na fejsie z moim synem
6. Chattam M. – Obietnica mroku
7. Grisham J. – Kancelaria
8. Gretkowska M. – Agent
9. Wałęsa D. – Marzenia i tajemnice
10. Dumas A. – Karol Szalony
11. Brown D. – Zaginiony symbol
12. Dudziak U. – Wyśpiewam wam wszystko
13. Enger T – Letarg
14. Dukaj J. – Xavras wyżyn i inne fikcje narodowe
15. Stuhr J. – Tak sobie myślę...
16. Bałucki M. – Biały murzyn
17. Nesbo J. – Czerwone gardło
18. Nesbo J. – Pentagram
19. Ajar E. – Życie przed sobą
20. Osiecka A. – Agnieszka Osiecka dzieciom
21. Pilot M. – W stronę Toskanii. Mój młyn pod Cortoną
22. Opiełka-Majewska I. – Czas kobiet
23. Jagielski w. – Modlitwa o deszcz
24. Bader-Hugo J. – W rajskiej dolinie zielska
25. Alex J. – Powiem wam jak zginął
26. Łoniewska – Lingas A. – W zapomnieniu
27. Conan –doyle A. – Pies Baskervillów
28. Weatherly L.A. – Anioł
29. Snellman A. – Dziewczynki ze świata maskotek
30. Lagerkvist P. – Mariamne
31. Hugo – Bader J. – Biała gorączka
32. Richards K. – Życie
33. Larsson S. – Trylogia millenium
34. Korb V. – Śmierć naukowca
35. Coben H. – Wszyscy mamy tajemnice

Audiobooki dostępne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie - 2011 

  1. Gordon R. - Tunele
  2. Collins S. – W pierścieniu ognia
  3. Sienkiewicz H. – Pan Wołodyjowski
  4. Zafon C.R.- Książę mgły
  5. Hemingway E.- Stary człowiek i morze
  6. Sienkiewicz H. – W pustyni i w puszczy
  7. Kempis T. – Naśladowanie Chrystusa
  8. Onichimowska A. – Samotne wyspy i storczyk
  9. Dukaj J. – Wroniec
  10. Sienkieiwcz H. –Potop
  11. Żeromski S. – Przedwiośnie
  12. Mniszkówna H.- Trędowata
  13. Kownacka M. – Plastusiowy pamiętnik
  14. Trela J. – Imperium Postscriptum
  15. Yates R. – Droga do szczęścia
  16. Mickiewicz A. – Pan Tadeusz
  17. Makuszyński K. – Panna z mokrą głową
  18. Twain M. – Przygody Tomka Sawyera
  19. Zafon C.R.- Cień wiatru
  20. Nurowska M. – Rosyjski kochanek
  21. Defoe D. – Przypadki Robinsona Crusoe
  22. Gacek Szczepańska – Zielony trabant
  23. Wharton W. – Tato
  24. Szklarski A. – Tomek w krainie kangurów
  25. Archer J.- Trzy opowiadania do słuchania
  26. Gilbert E. – I że cię nie opuszczę...
  27. Austen J. – Emma
  28. Masłowska D. – Wojna polsko-ruska
  29. Siesicka K. – Woalki
  30. Lessing D. – Lato przed zmierzchem
  31. Korczakowska I.- Spotkanie nad morzem
  32. Steinbeck J.- Na wschód od Edenu
  33. Uandenberg P. - Piąta Ewangelia
  34. Scottoline L.- Zabójczy uśmiech
  35. Plebanek G.- dziewczyny z Portofino
  36. Dehnel J. – Lala
  37. Bronte E.- Wichrowe wzgórza
  38. Verne J. – W 80 dni dookoła świata
  39. Christie A. – Zerwane zaręczyny
  40. Kraszewski J. – Stara baśń
  41. Bajki-Grajki- „Stoliczku, nakryj się"
  42. Bajki-Grajki – „Opowieści o prapra słoniu"
  43. Bajki-Grajki – „Tańczące krasnoludki"
  44. Bajki-Grajki – „Pora na Telsefora"
  45. Bajki-Grajki – „Zając Poziomka"
  46. Bajki-Grajki – „Tomcio Paluch"
  47. Bajki-Grajki – „Muchy króla Apsika"
  48. Bajki-Grajki – „Zabawa w podróż"
  49. Bajki-Grajki- „Przygody Koziołka Matołka" cz. I ,II
  50. Bajki-Grajki – „Przygody Pimpusia"
  51. Bajki-Grajki – „Baśń o złotym ptaku"
  52. Bajki-Grajki – „Lisek urwisek"
  53. Leśmian B. – Ali Baba i 40 rozbójników
  54. Carrol L. – Alicja w krainie czarów
  55. Gordon J. – Autobus energii
  56. Malicka M. – Bajki terapeutyczne
  57. Kasdepke G.- Detektyw pozytywka
  58. Ligocka R. – Dziewczynka w czerwonym płaszczyku
  59. Gilbert E. – Jedz, módl się i kochaj
  60. Simons P.- Jeździec miedziany
  61. Paul A. – Katyń
  62. Milne A.A.- Kubuś Puchatek
  63. Christie A.- Morderstwo odbędzie się..
  64. Góra J.- Nazywam się Jan Paweł II
  65. Singer J.B.- Opowiadania dla dzieci
  66. Andrzejczuk – Opowiastki familijne
  67. "Czarownica i cukierki"
  68. Link Ch. – Ostatni ślad
  69. Chesterton G. – Przygody księcia B.
  70. Olech Joanna – Dynastia Miziołków
  71. Colette Sidonie Gabrielle – Cheri
  72. Mankell Henning – Morderca bez twarzy
  73. Zajdel Janusz A. - Cylinder van Troffa
  74. Gallet Louis – Przygody Cyrana de Bergerac
  75. Tyl Aleksandra – Aleja bzów
  76. Link Charlotte- Przerwane milczenie
  77. Kalicińska Małgorzata- Dom nad rozlewiskiem
  78. Kalicińska Małgorzata- Powroty nad rozlewiskiem
  79. Kalicińska Małgorzata- Miłość nad rozlewiskiem
  80. Gutowska-Adamczyk Małgorzata- Cukiernia pod Amorem tom I,II,III
  81. Coelho Paulo- Brida
  82. Gibran Khalil – Prorok
  83. Stagg Julia – Francuska oberża
  84. Rylski Eustachy – Na grobli
  85. Kuna Iza – Klara
  86. Cheri Colette – Cheri
  87. Smith Wilbur – Zemsta Nilu
  88. Bennett Alan – Czytelniczka znakomita
  89. Makłowicz Robert – Cafe Museum
  90. Gutowska-Adamczyk Małgorzata – Mariola, moje krople
  91. Marinina Aleksandra – Obraz pośmiertny
  92. Eco Umberto – Cmentarz w Pradze
  93. Kalicińska Małgorzata – Zwyczajny facet
  94. Marshall Robert – W kanałach Lwowa
  95. Czubaj Mariusz – Kołysanka dla mordercy
  96. Ostrowicka Beata – Ale ja tak chcę
  97. Wallace Lewis – Ben Hur
  98. Zajdel Janusz A. – Paradyzja
  99. Dumas Aleksander – Królowa Margot
  100. Donoghue Emma – Pokój
  101. Steinbeck John – Grona gniewu
  102. Zola Emil – Atak na młyn
  103. Hsieh Tony – Dawaj innym szczęście
  104. Perez- Reverte Arturo- Królowa Południa
  105. Zafon Carlos Ruiz – Pałac Północy
  106. Lisowski Zbigniew – Bitwy w mroku
  107. Kafka Franz – Ameryka
  108. Dołęga Mostowicz Tadeusz – Profesor Wilczur
  109. Portis Charles – Prawdziwe męstwo
  110. Ks. Jan Twardowski – Śpieszmy się kochać Perły o miłości
  111. Schlink Bernhard – Lektor
  112. Wisniewski Janusz Leon –Łóżka
  113. de Balzac Honore – 3 opowiadania
  114. Pawlikowska Beata – Blondynka, jaguar i tajemnica Majów
  115. Borchardt Karol Olgierd – Krążownik spod Somosierry

Szukaj

bip_m

 

epuap

Sponsorzy

aktywniwregionie logo 200x100

 magnum

BK-Polska-Walce

imex

Linki

gogolin

 

orange

 

bn

 

b+

 

wbp

 

ibuk

 

ibuk

 

prb2

 

frsi

 

cała polska czyta dzieciom

 

logo IK s

 

nprc

 

legalna kultura

 

ebib

 

SBP

 

sbp

 

mbp

 

poradnik_bibliotekarza

 

bibliotekarz_pl

 

obc

 

bilioteki_publiczne

 

biliotekarz_opolski

 

sokrates

 

krapkowice

 

tarnow

 

kk

 

nysa

 

zrs

 

logo cbn

 

logo bc

 

logo catl

 

 

logo fbc

 

 

logo nac

 

 

logo fs

 

logo bibliosfera

 

logo mkidn

 

 logo pulowerek

 

 MGBPwZ

 

 ibby

 

 iczytam

 

 w-bibliotece-pl

 

 pedagogiczna opole

 

 uniwersytet opole biblioteka

 

 Wolne lektury

Lokalne Media

Radio Opole

 

NTO

 

tygodnik krapkowicki

 

nowiny krapkowickie

Polecamy

gok

 

sw_anna

 

PUP

 

zdrowie_opolskie

 

Gościmy

Odwiedza nas 425 gości oraz 0 użytkowników.

Konsultacje z matemetyki

"Znajdź trzmiela- społeczny monitoring w służbie ochrony bioróżnorodności kopalni wapienia Górażdże"

Zapraszamy do cyfrowej wypożyczalni ACADEMICA.

Akcja "Paczka literacka".

Ibuk Libra- czytaj gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Bookcrossing.

Zbiórka książek "Zaczytani".

ksiazki naszych marzen 200

Książki z Caritasu

AUDIOBOOKI

Nowości wydawnicze

nowosci_wydawnicze

DFK Koło Gogolin

DFK 200

1% dla SBP

Początek strony